MKS Tarnovia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona informuje o działalności MKS Tarnovia w latach 2009-2020
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 20 gości

dzisiaj: 43, wczoraj: 991
ogółem: 4 977 630

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Wyrównany pojedynek w Bochni

  • autor: Tarnovianin09, 2019-04-06 18:15

Biało-czerwoni przywożą cenny punkt z Bochni. Obie jedenastki zagrały bardzo wyrównany pojedynek, pokazały uważną grę w obronie i pomysłowo wyprowadzane kontry. Na wysoką ocenę zasługuje również prowadzenie zawodów przez arbitra, który pozwalał grać i podejmował dobre decyzje, nie faworyzował żadnej z drużyn.

Pierwsza połowa toczona w szybkim tempie z przewagą Tarnovii, która nie dopuszczała rywali do własnego pola karnego, a strzały bochnian z dystansu były niecelne. Najgroźniejsza próba gospodarzy na gola była w 39 min., ale Jakub Dobranowski przeniósł piłkę nad poprzeczką. Tarnowianie mieli kilka okazji bramkowych, z których najgroźniejsze to uderzenie Bartosza Tokarczyka nad poprzeczką z rzutu wolnego (21') , wyjście  "sam na sam" Łukasza Nogi (odgwizdany spalony) oraz strzał Wojciecha Kubonia z dystansu (37'). Tuż po  zmianie stron dwie okazje na bramki niewykorzystane, najpierw przez Mirosława Tabora (BKS), który z bliskiej odległości nie trafił w bramkę, a następnie Sławomira Zubla , który przeniósł futbolówkę tuż nad poprzeczką. Wynik meczu otworzył Maciej Rogóż, kiedy to precyzyjnym uderzeniem przy lewym słupku pokonał bramkarza Tarnovii. Wyrównanie padło cztery minuty później z rzutu karnego podyktowanego za faul bramkarza gospodarzy na Sławomirze Zublu. Pewnym egzekutorem jedenastki był Piotr Nowak. W końcówce tarnowianie mieli szansę na zwycięską bramkę, ale w sytuacji "sam na sam" Wojciech Kuboń uderzył obok słupka.

                              Bocheński KS - Tarnovia 1:1(0:0)

                                     bramki: 1:0 M. Rogóż (62'), 1:1 P. Nowak (66'k.)

Tarnovia: S. Leśniak - P. Nowak , T. Marut, M. Nowak, Mich. Baruch - Ł. Noga (72' P. Klich), W. Kuboń, W. Mącior (60' D. Zaucha), R. Kozioł (80' P. Dydyk), B. Tokarczyk (55' M. Prokop) - S. Zubel

sędzia: Michał Matyjaszek (Oświęcim)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [311]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Wyszukiwarka