Tarnovia - Glinik okiem Cracovii Foto
Ładowanie...

Małopolski finał bez Tarnovii

• autor: tarnovianin, 2018-09-19 19:07

W półfinale Pucharu Polski na szczeblu Małopolskiego OZPN biało-czerwone zmierzyły się na boisku w Białce Tatrzańskiej ( stadion Watry) z Rysami Bukowina Tatrzańska. W regulaminowym czasie gry padł wynik 2:2. W rzutach karnych skuteczniejsze okazały się piłkarki z Podhala, które wygrały 4:3.

Tarnovia - Glinik okiem Cracovii Foto

• autor: Tarnovianin09, 2018-09-17 19:33

Podziękowania dla Pana Pawła za udostępnione zdjęcia.

Podział punktów z Glinikiem

• autor: Tarnovianin09, 2018-09-15 19:52

Biało-czerwoni objęli prowadzenie w 11 min po rzucie karnym podyktowanym za faul na Rafale Koziole. Goście wyrównali po kontrze na pięć minut przed końcem pierwszej części meczu. W drugiej połowie nie oglądaliśmy goli. Obie jedenastki zmarnowały kilka dogodnych sytuacji na przechylenie rezultatu na swoją korzyść. Ostatni kwadrans tarnowianie grali w dziesiątkę, po wykluczeniu z gry Rafała Kozioła.

Podziękowania dla Pana Piotra za udostępnienie zdjęć.

Tarnowianki uległy Resovii

• autor: Tarnovianin09, 2018-09-15 14:05

W 5 kolejce 1 ligi kobiet tarnowianki przegrały z Resovią dwoma bramkami po golach Wanessy Jużeckiej i Karoliny Matuszek w drugiej połowie meczu.

W 6 kolejce biało-czerwone podejmować będą Sportową Czwórkę Radom. Najbliższe spotkanie odbędzie się na stadionie Tarnovii w sobotę 22 września o godz. 13:00

Biało-czerwone znokautowały Dargfil w końcówce meczu

• autor: Tarnovianin09, 2018-09-12 19:44

Początek nie zapowiadał sukcesu w meczu 4 kolejki 1 ligi kobiet (grupa południowa). Przyjezdne dyktowały warunki gry, obejmując dwukrotnie dwubramkowe prowadzenie, które utrzymywały do ostatniego kwadransa spotkania. Do bramki zdobytej w pierwszej połowie, biało-czerwone dorzuciły jeszcze cztery w ostatnich 15 minutach meczu, zdobywając pierwszy komplet punktów w sezonie 2018/19.

Zapraszamy do fotogalerii z meczu z Dargfilem ( w zakładce najnowsza galeria, lub klikając zdjęcie w rozwinięciu )

W najbliższą sobotę 15 września o godz. 12:00, piłkarki Tarnovii wyjadą do Rzeszowa, gdzie zmierzą się w meczu 5 kolejki z wiceliderem Resovią.

Druga porażka piłkarek

• autor: Tarnovianin09, 2018-09-09 15:22

W trzeciej kolejce 1 ligi kobiet piłkarki Tarnovii przegrały z Rekordem w Bielsku-Białej 2:0(0:0). Dwie bramki dla BTS-u zdobyła Agnieszka Chwastek, która na zmianę weszła w 80 minucie (gole w 83 i 90+1'). Jest to już druga porażka w lidze w tym sezonie. W trzech meczach biało-czerwone zgromadziły tylko jeden punkt (remis w Częstochowie z Golem 1:1).

W najbliższą środę 12 września o godz. 17:00,Tarnovia w 4 kolejce podejmować będzie przy B9 Dargfil Tomaszów Mazowiecki.

Emocjonujący pojedynek w Limanowej

• autor: Tarnovianin09, 2018-09-08 21:26

Od pierwszej do ostatniej minuty ważyły się losy wyniku spotkania szóstej kolejki pomiędzy Limanovią i Tarnovią. Pierwsze 20 minut dla gospodarzy, którzy objęli dwubramkowe prowadzenie. Od 30 minuty warunki gry zaczęli dyktować tarnowianie, którzy dążyli do poprawienia niekorzystnego wyniku. W drugiej części gry biało-czerwoni zdobyli kontaktowego gola, ale nie zdołali wyrównać.

Mecze ligowe na wyjazdach

• autor: Tarnovianin09, 2018-09-06 20:10

W najbliższą sobotę, 8 września w 6 kolejce IV ligi piłkarze zagrają w Limanovią. W ubiegłej kolejce Limanovia pauzowała, bowiem mecz piątej kolejki z Orkanem zagra 24 października. Gospodarze sobotniego meczu zajmują 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. W obecnej rundzie limanowianie przegrali z beniaminkiem LKS Szaflary oraz wygrali trzy spotkana ( z BKS-em, Dunajcem i Olimpią Pisarzowa). Na własnym terenie są trudnym rywalem, zwykle punktującym rywali. Po dobrym meczu z Olimpią liczymy na powtórkę i korzystny rezultat Tarnovii.

Piłkarki w 3 kolejce jadą do Bielska-Białej aby zmierzyć się z Rekordem. Początek meczu 9 września o godz. 13:00. Piłkarki BTS-u po dwóch kolejkach zgromadziły 4 punkty (remis z Wandą w Krakowie i wygrana na inauguracje ligi z Sokołem Kolbuszowa). Tarnowianki na razie mają tylko jeden punkt z remisowej konfrontacji z Golem Częstochowa i niespodziewanej porażce na własnym terenie z ROW-em Rybnik. Piłkarkom życzymy dobrej formy strzeleckiej, jak w ostatnim meczu pucharowym.

Powodzenia!

Mecz , 01:00