dzisiaj: 466, wczoraj: 1915

Remis w sparingu z AZS UJ Kraków

• autor: tarnovianin, 2017-07-22 21:42

AZS UJ Kraków - MKS Tarnovia 2:2 (0:2)

bramki dla Tarnovii: Agnieszka Derus i Paulina Wałaszek, dla Jagiellonek: Agnieszka Bryzek i Weronika Wójcik

Tarnovia: P.Turczyn, A.Hynek, K.Piwowarczyk, K.Gajdur, K.Stańdo, A.Derus, K.Trytek, G.Krawczyk, J.Kapustka, P.Wałaszek, A.Bator

Na zmianę wchodziły:  P.Wołek, A.Kaczówka, A.Zegarlicka, S.Biedroń

Przygotowujące się do gry w 1 lidze biało-czerwone, rozegrały pierwszy sparing. Po wyrównanej grze z reprezentantem Ekstraligi AZS UJ Kraków zremisowały 2:2. W pierwszej odsłonie do bramki trafiały Tarnovianki, po przerwie rywalki. Ze sprawdzianu była bardzo zadowolona grająca trener Klaudia Gajdur. Również szkoleniowiec rywalek Krzysztof Krok komplementował po meczu nasz zespół: "Dobrze dziewczyny grały. Podobało mi się. Mimo, że jesteśmy w trakcie ciężkich treningów i moje dziewczyny wyglądały fatalnie fizycznie to myślę, że Tovia spokojnie utrzyma się w I lidze. Widziałem Tarnovię w dwóch meczach w drugiej lidze i jest kilka dziewczyn ze sporym potencjałem."

Relacja z meczu: https://www.youtube.com/watch?v=Wt_I4gpVKH8