dzisiaj: 209, wczoraj: 280
ogółem: 5 482 123
statystyki szczegółowe
23 marca młodzi zawodnicy Tarnovii Tarnów pod wodzą trenera Mateusza Rzońcy wzięli udział w IV turnieju "Pożegnanie hali 2013" w szkole podstawowej w Kościelcu. Tarnovianie w meczu finałowym musieli uznac wyzszosc krakowskiej Wisły mimo że w meczu grupowy pokonali "Białą Gwiazdę" 1:0. Trzecie miejsce przypadło Progresowi Kraków, który pokonał Akademie Piłkarską Kraków.
Czytaj dalej..
W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy:
KOD | grupa A | KOD | grupa B |
A1 | Wisła Kraków | B1 | AS Progres Kraków |
A2 | Płomień Kościelec | B2 | AP 21 Kraków |
A3 | Tarnovia Tarnów | B3 | Beniaminek Krosno |
A4 | Ruch Chorzów | B4 | Korona Kielce |
nr | godzina | KOD | Gospodarze | Goście | Wynik |
1 | 9:00 | A1-A2 | Wisła Kraków | Płomień Kościelec | 6:0 |
2 | 9:15 | B1-B2 | AS Progres | Akademina Piłkarska 21 | 3:0 |
3 | 9:30 | A3-A4 | Tarnovia Tarnów | Ruch Chorzów | 1:0 |
4 | 9:45 | B3-B4 | Beniaminek Krosno | Korona Kielce | 1:0 |
5 | 10:00 | A1-A3 | Wisła | Tarnovia | 0:1 |
6 | 10:15 | A2-A4 | Płomień | Ruch | 1:3 |
7 | 10:30 | B1-B3 | AS Progres | Beniaminek | 1:1 |
8 | 10:45 | B2-B4 | AP 21 | Korona | 1:1 |
9 | 11:30 | A4-A1 | Ruch | Wisła | 0:2 |
10 | 11:45 | A3-A2 | Tarnovia | Płomień | 3:0 |
11 | 12:00 | B4-B1 | Korona | AS Progres | 0:2 |
12 | 12:15 | B3-B2 | Beniaminek | AP 21 | 2:3 |
13 | 14:00 | A3-4B | Ruch | Korona | 4:1 |
14 | 14:15 | B3-A4 | Beniaminek | Płomień | 7:0 |
15 | 14:30 | A1-B2 | Tarnovia | AP 21 | 2:2 (4:3) |
16 | 14:45 | B1-A2 | AS Progres | Wisła | 1:2 |
17 | 15:00 | o 7 miejsce | Korona | Płomień | 3:2 |
18 | 15:15 | o 5 miejsce | Ruch | Beniaminek | 1:0 |
19 | 15:30 | o 3 miejsce | AP 21 | AS Progres | 2:4 |
20 | 15:55 | FINAŁ | Tarnovia Tarnów | Wisła Kraków | 1:2 |
Ostateczna kolejność:
1. Wisła Kraków
2. Tarnovia Tarnów
3. AS Progres Kraków
4. Akademia Piłkarska Kraków
5. Ruch Chorzów
6. Beniaminek Krosno
7. Korona Kielce
8. Płomień Kościelec
W głosowaniu trenerów wyłoniono najlepszych piłkarzy zawodów:
najlepszy bramkarz - Jakub Kociuba (Tarnovia Tarnów)
najlepszy zawodnik - Antoni Kozubal (Beniaminek Krosno)
W konkursach, które odbyły się w przerwie między meczmi zwyciężyli:
żonglerka - Mateusz Szafran (Beniaminek Krosno)
slalom - Kacper Zygmund (Beniaminek Krosno)
konkurs strzałów - Bartosz Kutrzeba (Wisła Kraków)