Pierwszy sparing za nami

• autor: Skryba, 2012-07-18 20:33

Olimpia Wojnicz - Tarnovia 5-0 (4-0)

Tarnovia wystąpiła w składzie: Paweł Jankowski, Piotr Jankowski, Bodura, Kociara, Pawłowski, Rzońca, Zaucha, Mleczko, Dydyk, Pabian, Mącior. W drugiej połowie zagrali jeszcze: Kacer, Wałek, Niedojadło, Barnaś,Piechnik oraz Moskal (ostatnio Radar Łętowice)

Drużynę prowdził trener juniorów starszych: Tomasz Juszczyk

W spotkaniu z beniaminkiem IV ligi tarnovianie nie mieli szans. Chociaż zawodnicy Olimpii nie pokazali niczego specjalnego to zupełnie wystarczyło na pokonanie Tarnovii. Jednak wynik oraz gra spada na dalszy plan wobec sytuacji w klubie oraz drużynie. Do startu Ligi Okręgowej pozostało 3 tygodnie ale oczywiście nadal nie ma trenera nie wspominając o tym kto w ogóle jeszcze będzie chciał występować w drużynie którą nie interesuje się nawet sam prezes. Panu Waldemarowi Urbanowi jedynie co dobrze wychodzi to pozbywanie się trenerów którzy chcieli  osiągnąć z Tarnovią wyższy cel niż kopanie piłki w Klasie Okręgowej (Jacek Czarnik, Stanisław Krok czy Wacław Maciosek) oraz dbanie o własną kieszeń i interesy spółki Świt. Natomiast klub "Tarnovia" ma  głęboko w ........

autor: gabcio 2012-07-18 21:27:26

Profil gabcio w Futbolowo nie nie oni bardzo kochają Tarnovie - no może nie klub i piłkę ale tereny na pewno !!!

autor: okragly55 2012-07-19 11:57:03

Profil okragly55 w Futbolowo Urban to dupowłaz tego drugiego wieśniaka co rządzi Świtem Urban udaje prezesa piłkarskiego na której zna się tak jak ja na rybołówstwie dalekomorskim

autor: Skryba 2012-07-19 12:00:23

Profil Skryba w Futbolowo Dobrze piszesz okragly55. Widać że nieco jesteś zorientowany w sprawach Tarnovii. Szkoda tylko że wszyscy działalność kończymy na pisaniu postów na stronie albo forum.

autor: cwelomania 2012-07-19 16:18:18

Profil cwelomania w Futbolowo zobaczymy kogo da do seniorki (trener)

zamiast działać to piszecie o urbanie ,
FAKT ZE JAK BY NIE TEN ZARZĄD TO KTO WIE W KTÓREJ LIDZE BYLI BYŚ MY -