Tarnovia   Polan II Żabno (B)
Tarnów ul. Bandrowskiego 9

2015-08-29, 16:30

Czas spotkania: 90 min.

Tarnovianie wygrali kolejny trzeci mecz z rzędu na własnym stadionie i przy remisie Victorii Koszyce Małe zostali samodzielnym liderem tabeli. Zwycięstwo Tarnovii nie przyszło jednak łatwo. "Biało-Czerwoni" długo nie mogli trafić do bramki rywali. Stało się to dopiero w 35 minucie za sprawą trafienia z rzutu karnego Tomasza Mikosia. Jeszcze przed przerwą po jednej z kontr na 2-0 podwyższył Bartłomiej Krużel.

Po zmianie stron wydawało się że gospodarze powinni kontrolować mecz lecz gra Tarnovii zupełnie "siadła". Wykorzystały to rezerwy Polanu strzelając kontaktowego gola. Dopiero zmiany dokonane przez trenera Michała Jarząba wprowadziły ożywienie do gry i Tarnovianie znów coraz częściej gościli pod bramka rywali. W końcówce spotkania na 3-1 podwyższa Tomasz Barczak i zapewnia wygraną oraz kolejne 3 punkty.

W 4 kolejce Tarnovia rozegra swój pierwszy wyjazdowy mecz. Rywalem będzie zespół Pogórza Pleśna.