dzisiaj: 621, wczoraj: 280
ogółem: 5 482 535

Punkty uciekają

• autor: Tarnovianin09, 2020-11-14 16:36

Mimo sporej przewagi w środku pola i kreowaniu okazji bramkowych, biało-czerwoni mieli problemy z trafieniem do siatki rywali. Orkan nie oddał z gry ani jednego strzału na bramkę Tarnovii w pierwszej części meczu, mimo to zszedł na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem, uzyskanym po problematycznym karnym i wykorzystanym przez Marcina Krywoborodenkę. Ten sam piłkarz podwyższył na 0:2 po godzinie gry. Tarnowianie zdobyli honorowego gola, po trafieniu z rzutu karnego Kamila Wilka na kilka minut przed końcem spotkania.

Tarnovia - Orkan Szczyrzyc 1:2 (0:1)

bramki: 0:1 M. Krywoborodenko (45+2 k.), 0:2 M. Krywoborodenko (60'), 1:2 K. Wilk (89'k.)

Tarnovia: S. Leśniak - P. Nowak  ( I. Król 55'), W. Kuboń, M. Nowak, P. Dydyk ( K. Kijowski 71') - K. Wilk, M. Bałut (K. Mędrygał 64'), W. Mącior, B. Tokarczyk ( F. Bigas 62'), K. Kucharczyk - C. Ogorzały ( P. Klich 46')