Remis na koniec rundy

• autor: Tarnovianin09, 2020-11-07 20:10

Piłkarki Tarnovii zremisowały 1:1 (1:0) z Polonią Środa Wielkopolska w jedenastej kolejce I Ligi Kobiet. Bramki padły po stałych fragmentach gry. Biało-czerwone otworzyły wynik, po bramce Julii Szostak, która wykorzystała dośrodkowanie z rzutu rożnego w pierwszych minutach spotkania. Polonistki wyrównały z rzutu karnego w drugiej połowie meczu.

Biało-czerwone zajmują trzecie miejsce w tabeli po rundzie jesiennej z dorobkiem 20 punktów, ale tuż za Tarnovią znajduje się Rekord Bielsko-Biała (jeden punkt mniej), który ma zaległy, wyjazdowy mecz z Piastovią (odwołany z przyczyn epidemicznych). Tabeli przewodzą: UKS SMS II Łódź (26 pkt.) i Stomilanki Olsztyn (22 pkt).

Tarnovia - Polonia Środa Wielkopolska 1:1 (1:0)

bramki: 1:0 J. Szostak (4'), 1:1 R. Wojtecka (55'k.)

Tarnovia: G. Piątek, A. Drwal, G. Gębica, G. Kusion , A. Skrzyniarz, K. Trytek, J. Szostak, A. Derus, K. Dudziak, A. Zegarlicka, K. Białoszewska