dzisiaj: 37, wczoraj: 1288
ogółem: 5 500 436

Wynik ustalony w doliczonym czasie

• autor: Tarnovianin09, 2020-10-24 17:39

Wynik otworzyła Unia w 12 minucie, po trafieniu Lopesa. Wyrównanie nastąpiło po pół godzinie gry. Patryk Klich wykorzystał dogranie Czesława Ogorzałego. W 59 minucie Tarnovia zdobyła gola ze stałego fragmentu gry. Z dośrodkowania Bartosza Tokarczyka z rzutu rożnego, skorzystał Michał Kaczyk. Pod koniec meczu Unia zdobyła dwie bramki. Najpierw do bramki strzeżonej przez Roberta Truchana trafił Patryk Orlik, a w doliczonym czasie gry Artur Biały.

UniaTarnovia 3:2 (1:1)

bramki: 1:0 Lopes (10'), 1:1 P. Klich (30'), 1:2 M. Kaczyk (59'), 2:2  P. Orlik (75'), 3:2 A. Biały (90+4')

TarnoviaR. Truchan - M. Kaczyk, W. Mącior, W. Kuboń, P. Dydyk - K. Wilk, I. Król (F. Bigas 85'), B. Tokarczyk, K. Kucharczyk(K. Mędrygał 80') - P. Klich, C. Ogorzały (K. Kijowski 89')

wszystkie bramki można zobaczyć na:  YOUTUBE