dzisiaj: 135, wczoraj: 1915
ogółem: 5 499 246

Wygrana w piłce błotnej

• autor: Tarnovianin09, 2020-10-11 19:16

Bardzo trudne warunki do gry panowały na boisku Skalnika. Do błotnistej murawy i kałuż wody lepiej na początku spotkania przystosowali się gospodarze, którzy otworzyli wynik w 14 minucie. Druga połowa należała do Tarnovii. Biało-czerwoni wyrównali po bramce Czesława Ogorzałego, którego w polu karnym znalazło podanie Michała Kaczyka. Gol na wagę trzech punktów padł z rzutu karnego, podyktowanego za faul na Wojciechu Mąciorze. Jedenastkę na bramkę zamienił Bartosz Tokarczyk. Od 82 minuty tarnowianie grali w dziesiątkę, po drugiej zółtej kartce Kamila Wilka. Druga połowa meczu przedłożona została o 6 minut. Po raz pierwszy w pierwszej drużynie Tarnovii wystąpił Kamil Mędrygał.

Skalnik - Tarnovia 1:2 (1:0)

bramki: 1:0 A. Fryzowicz (14'), 1:1 C. Ogorzały (64'), 1:2 B. Tokarczyk (71'k.)

Tarnovia: S. Leśniak - M. Kaczyk, W. Kuboń, W. Mącior (K. Mędrygał 89'), P. Dydyk - K. Wilk82', M. Bałut, I. Król (A. Ciężadło 46'), B. Tokarczyk (K. Kucharczyk 87') - P. Klich (F. Bigas 60'), K. Kijowski (C. Ogorzały 46')