MKS Tarnovia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona informuje o działalności MKS Tarnovia w latach 2009-2020
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 208, wczoraj: 672
ogółem: 4 976 804

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Podtrzymać świetną dyspozycję

  • autor: Tarnovia, 2020-08-29 11:28

Już dzisiaj tj. sobota 29 sierpnia zawodnicy Tarnovii Tarnów wybiegną ponownie na boisko w przeciągu kilku dni walczyć o kolejne ligowe punkty. Przeciwnikiem podopiecznych Wojciecha Gucwy będzie dobrze znany nam zespół z Woli Rzędzińskiej.

Spotkanie nazywane małymi derbami zapowiada się ciekawie. Oba zespoły znają się bardzo dobrze, dość często rywalizując ze sobą w starciach ligowych, pucharowych bądź sparingowych. Obecnie podopieczni byłego trenera "Tovii” Tomasza Juszczyka mają na swoim koncie rozegrane zaledwie dwa pojedynki ligowe. W pierwszym rozegranym przed własną publicznością ulegli beniaminkowi Wierchy Rabka 1:3 drugim zaś pokonali na wyjeździe Warte Białke Tatrzańską 2:3 co daje obecnie 14 pozycje w ligowej tabeli. Zaplanowane spotkanie ubiegłą środę Wolani z Rylovią zostało przełożone z powodu zagrożenia epidemiologicznego. 

Tarnovianie z kolei potwierdzili w Bochni że mają imponujący start rozgrywek pewnie wygrywając przy Parkowej. Mają na swoim koncie po trzech rozegranych spotkaniach komplet punktów i zajmują 3 miejsce w ligowej tabeli.

Nie zostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich kibiców na stadion przy Bandrowskiego 9 na godzinę 17-stą i wesprzeć "Biało-Czerwonych" głośnym dopingiem!

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [129]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Wyszukiwarka