dzisiaj: 232, wczoraj: 280
ogółem: 5 482 146

Pięć trafień z Barciczanką

• autor: Tarnovianin09, 2020-08-22 20:32

W drugim ligowym meczu, biało-czerwoni utrzymali wysoką skuteczność formacji ofensywnej, która zdobyła pięć goli. Tarnowianie doliczyli do swojego konta drugi komplet punktów, co dało pozycję wicelidera po sobotnich meczach 3 kolejki. Lepszym bilansem bramek, Tarnovia wyprzedza Unię Tarnów, która niespodziewanie przegrała w Mościcach  z Glinikiem Golice 1:3. Na czele tabeli beniaminek, Sokół Słopnice z 7 punktami.

Witamy w Tarnovii trenera bramkarzy, Roberta Truchana.

Powodzenia Trenerze!

Wynik otworzył w 4 minucie Czesław Ogorzały, który wykorzystał dogranie Patryka Klicha (fot.). Na 2:0 podwyższył Wojciech Mącior z rzutu karnego, podyktowanego za zagranie ręką w polu karnym  piłkarza Barciczanki. Pomiędzy 23, a 25 minutą padły 3 bramki. Najpierw goście zdobyli gola kontaktowego po trafieniu Oliviera Bogusławskiego, a następnie tarnowianie w dwóch kolejnych akcjach ustalili wynik do przerwy  na 4:1. Dwie bramki, to trafienia Kamila Wilka, który wykorzystał dogranie Wojciecha Mąciora i lobem minął wychodzącego bramkarza, a nastepnie gol Patryka Klicha, który wykorzystał podanie Patryka Dydyka.

Po zmianie stron, goście  częsciej przebywali na połowie Tarnovii i zdobyli swojego drugiego gola w 53 minucie ( trafienie Ismalia Balogun). Wynik meczu ustalił Fracis Bigas, po kontrze i dograniu Kamila Wilka.

Tarnovia - Barciczanka 5:2 (4:1)

bramki: 1:0 C. Ogorzały (4'), 2:0 W. Mącior (11'k.), 2:1 O. Bogusławski (23'), 3:1 K. Wilk (24'), 4:1 P. Klich (25'), 4:2 I. Balogun, 5:2 F. Bigas (80')

Tarnovia: S. Leśniak - M. Kaczyk, M. Nowak  , W. Kuboń, P, Dydyk - K. Wilk ( 90' K. Kucharczyk), M. Bałut, W. Mącior (74' W. Gucwa  ), B. Tokarczyk (86' I. Król) - P. Klich, C. Ogorzały (69' F. Bigas)

PS. W meczu rozegranym awansem KS Wierchy Rabka pokonały Poprad Muszyna 1:0 (pukty w tabeli dodamy po rozegraniu 16 kolejki (14/15 listopada)