dzisiaj: 105, wczoraj: 1288
ogółem: 5 500 504

Zwycięstwo na początek ligi

• autor: Tarnovianin09, 2020-08-08 17:13

Od kompletu punktów rozpoczynają biało-czerwni nowy sezon w IV Lidze. Wynik spotkania otworzyli goście, po rzucie wolnym z okolic 16 metra i trafieniu Mateusza Wawryki. Po stracie bramki, tarnowianie zamknęli rywali na ich połowie. Efektem dwa gole, najpierw Wojciecha Kubonia w zamieszaniu podbramkowym, a następnie Patryka Klicha po indywidualnym rajdzie lewą stroną. Po zmianie stron goście próbowali otwartej gry, ale zostali skarceni dwoma bramkami Wojciecha Mąciora. Okocimski do ostatnich minut meczu dążył do poprawienia rezultatu i zdobył dwie bramki, najpierw autorstwa Jakuba Ogara, a na minuty przed końcem Łukasza Kuliga.

Tarnovia - Okocimski 4:3 (2:1)

bramki: 0:1 M. Wawryka (8'), 1:1 W. Kuboń (22'), 2:1 P. Klich (32'), 3:1 W. Mącior (52'), 4:1 W. Mącior (58'k.), 4:2 J. Ogar (59'), 4:3 Ł. Kulig (88')

Tarnovia: S. Leśniak - M. Kaczyk, M. Nowak, W.Kuboń, P. Dydyk - K. Wilk, M. Bałut ( 89'W. Gucwa), F. Bigas ( 72'B. Sulowski), W. Mącior, B. Tokarczyk ( 84'I. Król) - P. Klich ( 67'C. Ogorzały)