MKS Tarnovia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona informuje o działalności MKS Tarnovia w latach 2009-2020
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 16 gości

dzisiaj: 343, wczoraj: 815
ogółem: 4 983 822

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Jaka będzie 4 liga w sezonie 2020/21 ?

  • autor: Tarnovianin09, 2020-05-21 18:44
'Wczoraj w siedzibie MZPN odbyło się zebranie Prezydium podczas którego debatowano na temat ostatecznej decyzji dotyczącej zakończenia bieżących rozgrywek oraz kształtu IV ligi w sezonie 2020/21. Choć są to wciąż nieoficjalne doniesienia, to w dniu 28 maja Małopolski Związek Piłki Nożnej planuje ogłosić zakończenie rozgrywek na podstawie bieżących tabel, z awansami i bez spadków' - czytamy na stronie Futbol Małopolska.

Jaka będzie IV Liga w nowym sezonie? ' Jeszcze kilkanaście dni temu rozważano powiększenie liczby grup w małopolskiej IV lidze (do trzech, a może i czterech). Sondowano chęć udziału w rozgrywkach czwartoligowych i wiceliderów okręgówek w całej Małopolsce, wszystko wskazywało na to, że ta koncepcja nabierała już całkiem realnych kształtów.

Coraz więcej wskazuje zatem na to, że wiceliderzy okręgówek nie otrzymają szansy awansu do ligi wyższej, a w IV lidze może dojść do tymczasowej zmiany systemu rozgrywek: runda jesienna "każdy z każdym", wiosną podział ligi na grupy mistrzowskie i spadkowe. Nowy sezon w IV lidze miałby ruszyć w początkowym okresie sierpnia.'

więcej na: FUTMAL.PL

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [81]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Wyszukiwarka