Remis w Bochni

• autor: Tarnovianin09, 2019-10-12 19:34

Tarnowianie przywożą z Bochni cenny punkt. Wynik otworzył już w 4 minucie Wojciech Mącior, trafiając w okienko bezpośrednio z rzutu wolnego. Dziesięć minut później Ernest Świątek zdobył wyrównujacą bramkę, a remisowy wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy spotkania. Dwadzieścia minut po wznowieniu Patryk Kura wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Ostatnie słowo należało do biało-czerwonych. Kamil Wilk z prawej strony dośrodkował w pole karne, Sławomir Zubel zgrał głową piłkę do Bartosza Tokarczyka, który z 10 metrów trafił do siatki bochnian, ustalając wynik meczu. Od 65 minuty piłkarze z Bochni grali w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla obrońcy z Bochni za faul na Sławomirze Zublu wychodzącym do sytuacji 'sam na sam' z bramkarzem miejscowych.

Bocheński KS - Tarnovia 2:2 (1:1)

bramki: 0:1 W. Mącior (4'), 1:1 E. Świątek (14'), 2:1 P. Kura (64') 2:2 B. Tokarczyk (84')
Tarnovia:  S. Leśniak - P. Nowak, B. Krużel (72' P. Klich), M. Baruch II, P. Dydyk (68' B. Tokarczyk) - K. Wilk, M. Bałut (65' T. Marut), W. Kuboń, R. Kozioł, W. Mącior, S. Zubel

kartki:

T. Rachwalski, M. Kasprzyk, D. Juszczak, E. świętek, A. Arhipau (B) - W. Mącior, B. Krużel, W. Kuboń (T)

B. Chlebek  (65') BKS