Biało-czerwone kasują kolejne punkty

• autor: Tarnovianin09, 2019-09-22 21:17

Piłkarki Tarnovii wygrały wyjazdowe spotkanie z Sokołem Kolbuszowa w 5 kolejce 1 ligi kobiet. Wynik otworzyła Julia Szostak, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Na 0:2 podwyższyła Gabiela Gębica, trafiając do bramki po błędzie bramkarki Sokoła, która wypuściła piłkę z rąk. Trzeciego gola zaliczyła Katarzyna Białoszewska obsłużona dokładnym podaniem Gabrieli Krawczyk. Po zmianie stron tarnowianki dały sobie narzucić waruki gry podyktowane przez gospodynie. Kolbuszowianki twardo walczyły o każdą piłke, często na pograniczu gry faul, co dało im w końcówce meczu gola honorowego.

Sokół Kolbuszowa Dolna - Tarnovia  1:3 (0:3)

bramki: 0:1 J. Szostak (8'), 0:2 G. Gębica (16'), 0:3 K. Białoszewska (37'), 1:3 K. Śpiewak (83')

Tarnovia: G. Piątek - K. Piwowarczyk (A. Skrzyniarz 67'), K. Stańdo, J. Szostak, K. Gajdur - G. Krawczyk (N. Wzorek 70'), P. Wałaszek, A. Derus, , K. Trytek (J. Kapustka65'), G. Gębica (G. Łucek 60') - K. Białoszewska

żółte karki: K. Białoszewska, J. Szostak (T) - I. Wdowiak, K. Korab (S)