dzisiaj: 597, wczoraj: 280
ogółem: 5 482 511

Dali radę w dziesiątkę

• autor: Tarnovianin09, 2019-09-21 21:19

Tarnovia pokonała przy B9 Okocimskiego 2:0. Wynik otworzyli goście, trafiając do własnej bramki tuż przed przerwą. Dorobek bramkowy  ustalił Bartosz Tokarczyk w końcówce meczu, strzałem pod poprzeczkę. Od 47 minuty tarnowianie grali w dziesiątkę, po drugiej żółtej kartce Mateusza Sutkowskiego. Biało-czerwoni dyktowali warunki gry, za wyjątkiem kilkunastu minut początku  drugiej połowy meczu, kiedy goście starali się o wyrównanie, spychając piłkarzy Tarnovii do obrony.

Tarnovia - Okocimski 2:0 (1:0)

bramki: 1:0 S. Kostecki (44' sam.), 2:0 B. Tokarczyk (86')

Tarnovia: S. Leśniak - P. Nowak, B. Krużel, M. Baruch II, M. Sutkowski - K. Wilk, B. Tokarczyk (K. Kijowski 87'), M. Bałut, W. Mącior (F. Herduś 77'), P. Dydyk - R. Kozioł

kartki: M. Sutkowski x2 (47' ) T - M. Grzesicki, D. Lizak, S. Kostecki (O)

zawody prowadził: Damian First (Gorlice)