Wyjazdowa wygrana z Watrą

• autor: Tarnovianin09, 2019-09-18 18:26

Tarnowianie pokonali w Białce Tatrzańskiej, Watrę 1:3 (0:1). Bramki dla biało-czerwonych zdobyli: Sławomir Zubel, Wojciech Mącior, Bartosz Tokarczyk. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę.

Piłkarze Tarnovii w pełni kontrolowali przebieg wydarzen na boisku. Gospodarze tylko dwa razy poważnie zagrozili bramce Tarnovii. Wynik spotkania otworzył Sławomir Zubel, który wykorzystał podanie Bartosza Tokarczyka i precyzyjnym strzałem pod bramkarzem umieścił piłkę w siatce Watry. Na 2:0 podwyższył uderzeniem piłki głową Wojciech Mącior, kilka minut po wznowieniu.  Chwilę potem Watra zdobyła gola kontaktowego, ale końcówka spotkania  należała do biało-czerwonych. Najpierw Bartosz Tokarczyk zdobył trzecie gola, a na kilka chwil przed końcem, bramkarz miejscowych sfaulował przed polem karnym wychodzącego 'sam na sam' Sławomira  Zubla. Otrzymał za to czerwoną kartkę i piłkarze z Podhala kończyli mecz w dziesiątkę.

Watra - Tarnovia 1:3 (0:1)

bramki: 0:1 S. Zubel (18'), 0:2 w> Mącior (52') 1:2 M. Zubek (66'), 1:3 B. Tokarczyk (73')

Tarnovia: S. Leśniak -  W. Gucwa, B. Krużel, M. Baruch II, P. Dydyk - K. Wilk, W. Kuboń, M. Bałut, W. Mącior (M. Sutkowski 86'), B. Tokarczyk - S. Zubel

żółte kartki: D. Bałos (W) - M. Baruch, M. Sutkowski (T)