Logowanie

Aktualności

Do przerwy 0:1

• autor: Tarnovianin09, 2019-09-12 22:25

Pierwsze 45 minut zaległego meczu 5 kolejki z Wierchami w Rabce dla Tarnovii, która kontrolowała grę i objęła prowadzenie po indywidualnej akcji i trafieniu Kamila Wilka. Po zmianie stron, w roli głównej wystąpił arbiter zawodów, który z wiadomych sobie powodów usunął z boiska, najpierw Patryka Klicha (trzymanego za koszulkę kilka metrów od linii bramkowej), a następnie Rafała Kozioła. Gospodarze zaliczyli po przerwie dwa gole. Wyrównanie padło po uderzeniu przewrotką piłki, wychodzącej z pola karnego. Zwycięska bramka dla Wierchów zdobyta została bezpośrednio z rzutu wolnego, wykonywanego z około 16 metrów. Ostatnie 20 minut biało-czerwoni grali w dziewiątkę.

Wierchy Rabka - Tarnovia 2:1 (0:1)

bramki: 0:1 K. Wilk (25'), 1:1 T. Ciećko (64'), 2:1 S. Świerzbiński (75')

Tarnovia: T. Marek - W. Gucwa (M. Sutkowski 84'), R. Kozioł, M. Baruch II, P. Dydyk (K. Kijowski 86') - K. Wilk, W. Kuboń, B. Tokarczyk (M. Bałut 84'), W. Mącior (B. Krużel 69'), P. Klich - S. Zubel

żółte kartki: W. Kuboń (T) - D. Masłowski (W)

czerwone kartki: P. Klich (55'), R. Kozioł (73') obaj Tarnovia

zawody prowadził:Łukasz Kogut (Nowy Sącz)