Bez punktów z Lubaniem

• autor: Tarnovianin09, 2019-09-08 01:38

Pierwsza połowa meczu i gol w 14 min. dla Lubania zdobyty przez Mateusza Plutę, zadecydowały, że biało-czerwoni wracają z Maniowych bez punktów. Do przerwy gospodarze zdominowali przebieg wydarzeń na boisku i zmarnowali kilka okazji na podwyższenie wyniku. Tarnowianie odpowiedzieli  kilkoma strzałami na bramkę z których najgroźniejszy Kamila Wilka o centymetry minął spojenie słupka z poprzeczką. Po przerwie gra się wyrównała, tarnowianie prowadzili grę, ale i gospodarze odpowiadali kontrami, trafiając raz w poprzeczkę i dwa razy w słupek. Najbliżej zdobycia gola dla Tarnovii był Patryk Klich, który po indywidualnej akcji lewą stroną przymierzył na długi słupek. W końcówce meczu biało-czerwoni grali z przewagą jednego zawodnika po drugiej żółtej Macieja Góreckiego z Lubania(84').Mimo przedłużenia meczu o 8 minut i sporego naporu Tarnovii, nie udało się uzyskać gola wyrównującego.

Lubań Maniowy - Tarnovia 1:0 (1:0)

bramka: 1:0 M. Pluta (14')

Tarnovia: S. Leśniak - W. Gucwa, B. Krużel, M. Baruch, P. Dydyk (K. Kijowski 82') - K. Wilk, W. Kuboń, M. Bałut, (75'M. Sutkowski), P. Klich, B. Tokarczyk - S. Zubel

zawody prowadził Lucjan Wesołowski (KS Oświęcim)