Bez punktów po dwóch kolejkach

• autor: Tarnovianin09, 2019-08-16 10:35

W pierwszej połowie Tarnovia prowadziła grę i stworzyła kilka okazji bramkowych, ale to goście zchodzili na przerwę z jednobramkową zaliczką. W 7 min.Roman Stepankow po akcji lewą strona, wszedł w pole karne i strzałem po długim słupku otworzył wynik spotkania. Dwie minuty po wznowieniu gry w drugiej połowie, tarnowianie wyrównali golem Macina Bałuta. Drwinianie ponownie wyszli na prowadze po kontrze i celnym trafieniu Michała Guji w 61 min. W tej części meczu piłkarze GKS Drwini stworzyki kilka akcji z okazją na gola. Najblizej podwyższenia byli w 71 min. ale Piotr Nowak wybił piłkę z linii bramkowej.

Tarnovia - GKS Drwinia 1:2 (0:1)

bramki: 0:1 R. Stepankow (7'), 1:1 M. Bałut (47'),1:2 M. Guja (61')

Tarnovia: S. Leśniak - W. Guwa(61' K. Mącior), T. Marut, M. Baruch, P. Nowak (77' M. Sutkowski) - K. Wilk, M. Bałut, (62'I. Król), W. Kuboń (46'B. Krużel), W. Mącior , B. Tokarczyk (65' P. Dydyk) - S. Zubel

zawody prowadził Mateusz Kucia (OKS Kraków)