Porażka na inaugurację

• autor: Tarnovianin09, 2019-08-10 13:59

Od porażki z Barciczanką 0:1, rozpoczęła Tarnovia sezon ligowy 2019/20. Bramkę meczu zdobył  5 minut przed końcem spotkania Marek Maślejak. Debiut w ligowym meczu I drużyny zaliczyli: Francis Bigas i Marcin Bałut.

nowa-galeria-6813165.jpg nowa-galeria-6813166.jpg

"Zespół z Barcić ustawił się typowo na kontrę, jedna wyszła, strzał z dystansu. Uczulałem na zawodnika nr 10, brak szybkiej decyzji, brak doskoku, na własne życzenie przegraliśmy ten mecz. Zespół gości bronił się całą jedenastką przez większość meczu, po przerwie wyszedł trochę wyżej i zdobył bramkę. Mieliśmy do przerwy dwie sytuacje sam na sam, gdyby Patryk Dydyk trafił w pierwszej czy drugiej sytuacji, to mecz byłby przez nas ustawiony już do przerwy i to goście  odsłoniliby się. A tak niewykorzystane akcje się mszczą i tak było w drugiej połowie. Przed nami mecz z Drwinią, musimy się zregenerować, porozmawiać co było dobre, a co złe.  Kadra nie jest  szeroka, liczy 15  zawodników. Ubyło pięciu piłkarzy, przyszło trzech. Jesteśmy w porównaniu z poprzednim sezonem kadrowo słabsi, jest na pewno trudniej. Do kadry dołączą jeszcze juniorzy, którzy wracają z obozu.. Graliśmy w poprzednim sezonie o miejsca 8- 11.  Chcieliśmy dzisiaj wygrać i zacząć od górnej części tabeli. Przed nami jeszcze 33 mecze, na jednym meczu liga się nie zamyka."  - powiedział nam po meczu trener Wojciech Gucwa.

Tarnovia - Barciczanka Barcice 0:1 (0:0)

bramka: 0:1 M. Maślejak (85')

Tarnovia.: S. Leśniak -  W. Gucwa (68' M. Sutkowski ), R. Kozioł, Mich. Baruch, P. Nowak - K. Wilk, W. Kuboń (86' F. Bigas), W. Macior, B Krużel (58' M. Bałut)), P. Dydyk (58' B. Tokarczyk) - S. Zubel (78'Mat. Baruch)

zawody prowadził: Dominik Paul (OKS Kraków)