Rusza Liga

• autor: Tarnovianin09, 2019-08-05 15:51

Inauguracja sezonu 2019/20 w IV Lidze odbędzie się  na stadionie Tarnovii. W meczu nr 1, Tarnovia podejmować będzie Barciczankę Barcice -  10 sierpnia o godz. 11:00 /sobota/.

Tarnowianie  do sezonu przygotowywali się od początku lipca. Zagrali siedem sparingów, w których trener Wojciech Gucwa szukał rozwiązań zarówno w ustawieniu jak i grze nowej ekipy biało-czerwonych. W kadrze zaszły istotne zmiany. Zespół opuścili: Mateusz Prokop , który występował będzie w Wisłoce Dębica, Dawid Kubik (szuka klubu) oraz Marcel Nowak i Karol Kuczek, którzy powrócili z wypożyczenia do Bruk-Betu Tarmaliki Nieciecza .

Drużynę z B9 wzmocnili: Kamil Wilk (powrót z Jutrzenki Giebułtów, Bartłomiej Krużel (powrót z Metalu Tarnów) oraz dwaj nowi piłkarze obrońca/defensywny pomocnik i napastnik. Nowych piłkarzy, jak i pełną kadrę przedstawimy po zatwierdzeniu przez PZPN.

Zapraszamy na stadion Tarnovii

...