MKS Tarnovia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona informuje o działalności MKS Tarnovia w latach 2009-2020
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 18 gości

dzisiaj: 475, wczoraj: 859
ogółem: 4 979 637

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

III Memoriał Antoniego Włodka

  • autor: Tarnovianin09/MKS Tarnovia - rocznik 2009, 2019-06-16 13:17

...W sobotę15-06-2019 na obiektach MKS Tarnovia Tarnów odbył się III memoriał im Antoniego Włodka dla chłopców z rocznika 2009 i młodszych. Jak przystało na memoriał nie mogło zabraknąć małżonki Pana Antoniego - Ryszardy Włodek oraz córki Ewy Nadgrodkiewicz-Włodek, które jak co roku wspierały tę piękną inicjatywę.

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6805305.jpg nowa-galeria-6805306.jpg nowa-galeria-6805307.jpg

Klub MKS Tarnovia Tarnów reprezentowały w tym turnieju dwa roczniki 2009 i 2010. Jedna i druga drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze i mimo sporego upału pokazali co potrafią na boisku. Rocznik 2009 już można powiedzieć jako "starzy" rutyniarze  wygrali cały turniej nie doznając smaku porażki w żadnym ze spotkań. Rocznik 2010 jako zawodnicy którzy grali jako rocznik młodszy, zajęli 11 miejsce.

 

Wyniki oraz nagrody indywidualne w turnieju:

GRUPA A

Tarnovia -Kolejarz Stróże 1:0 
KS Promień Mikluszowice-ŚAS1:3 
Kolejarz Stróże-Świętokrzyska Akademia Sportu 2:0 
Tarnovia-KS Promień Mikluszowice 6:0 
KS Promień Mikluszowice-Kolejarz Stróże 0:5 
Świętokrzyska Akademia Sportu-Tarnovia 0:2

GRUPA B

Stadion Śląski Chorzów-AP Jasło 4:1 
KS Koszyce Wielkie-BUG Wyszków II 2:0 
AP Jasło-BUG Wyszków II 4:2 
Stadion Śląski Chorzów-KS Koszyce Wielkie 6:1 
KS Koszyce Wielkie-AP Jasło 0:1 
BUG Wyszków II-Stadion Śląski Chorzów 2:5

GRUPA C

Cracovia Kraków-Glinik Gorlice 1:3 
DAP Dębica-EF Zakliczyn 7:0 
Glinik Gorlice-EF Zakliczyn 8:1 
Cracovia Kraków-DAP Dębica 1:2 
DAP Dębica-Glinik Gorlice 2:1 
EF Zakliczyn-Cracovia Kraków 1:2

GRUPA D

Tarnovia 2010-FA Dąbrowa Tarnowska 2:0 
BUG Wyszków I-PN Mielec 4:3 
FA Dąbrowa Tarnowska-PN Mielec 0:7 
Tarnovia 2010-BUG Wyszków I 1:6 
BUG Wyszków I-FA Dąbrowa Tarnowska 7:1 
PN Mielec-Tarnovia 2010 7:0

Po pierwszej serii spotkań zostały utworzone 4 grupy (w zależności od zajmowanego miejsca) i kolejna seria spotkań każdy z każdym:

LIGA MISTRZÓW
Tarnovia-BUG Wyszków I 2:1 
Stadion Śląski Chorzów-DAP Dębica 0:2 
BUG Wyszków I-DAP Dębica 3:4 
Tarnovia-Stadion Śląski Chorzów 4:0 
Stadion Śląski Chorzów-BUG Wyszków I 1:4 
DAP Dębica-Tarnovia 1:4

LIGA EUROPY

Kolejarz Stróże-PN Mielec 0:6 
AP Jasło-Glinik Gorlice 2:4 
PN Mielec-Glinik Gorlice 0:3 
Kolejarz Stróże-AP Jasło 2:1 
AP Jasło-PN Mielec 1:5 
Glinik Gorlice-Kolejarz Stróże 4:1

EKSTRAKLASA

ŚAS-Tarnovia 2010 0:2 
KS Koszyce Wielkie-Cracovia Kraków 1:1 
Tarnovia 2010-Cracovia Kraków 0:2 
ŚAS-KS Koszyce Wielkie 3:2 
KS Koszyce Wielkie-Tarnovia 2010 1:0 
Cracovia Kraków-ŚAS 2:1

PUCHAR POLSKI

KS Promień Mikluszowice-FA DT 0:4 
BUG Wyszków II-EF Zakliczyn 2:2 
FA DT-EF Zakliczyn 1:5 
KS Promień Mikluszowice-BUG Wyszków II 0:2 
BUG Wyszków II-FA DT 1:2 
EF Zakliczyn-KS Promień Mikluszowice 3:1

Zacznijmy od nagród indywidualnych 

ZAWODNIK TURNIEJU - Maksymilian KALETA (DAP)
KRÓL STRZELCÓW - Mikołaj KOWALCZYK (BUG I)
BRAMKARZ TURNIEJU - Filip DĄBROWSKI (TARNOVIA 2009)
NAGRODA FAIR PLAY - Konstanty STYCZEŃ (KS PROMIEŃ)

Ostateczna kolejność drużyn po całym turnieju (w nawiasach wybrany zawodnik drużyny)

1. MKS TARNOVIA TARNÓW 2009 (FILIP BĄK)
2. DAP DĘBICA (MAKSYMILIAN PIENIĄŻEK)
3. BUG WYSZKÓW I (JAKUB PRUS)
4. STADION ŚLĄSKI CHORZÓW (IGOR HAJCZUK)
5. GLINIK GORLICE (SZYMON JERZAK)
6. PN MIELEC (NIKODEM SZADY)
7. KOLEJARZ STRÓŻE (TOMASZ DURLAK)
8. AP JASŁO (DAWID FARY)
9. CRACOVIA KRAKÓW (FILIP BARTOS)
10. KS KOSZYCE WIELKIE (IGOR TRZEŚNIOWSKI)
11. TARNOVIA TARNÓW 2010 (JAKUB SZUMIGRAJ)
12. ŚWIĘTOKRZYSKA AKADEMIA SPORTU (FRANCISZEK KUBERA)
13. EF ZAKLICZYN (KAROL WNEK)
14. FA DĄBROWA TARNOWSKA (KACPER SOJA)
15. BUG WYSZKÓW II (GRZEGORZ WRÓBEL)
16. KS PROMIEŃ MIKLUSZOWICE (PIOTR PAJĄK)

Podziękowania kierujemy w stronę:

Ministerstwa Sportu i Turystyki

Starostwa Powiatowego w Tarnowie

Firmy COPYTEC za przygotowanie pamiątkowych dyplomów

Firmy FOOD CARE za ufundowane poczęstunków dla dzieci

Prezesa Tarnovii oraz wszystkich Trenerów, którzy zaangażowali się w przygotowania turnieju

Pani Ryszardy Włodek, Ewy Nadgrodkiewicz-Włodek, Tomka Włodka za zaangażowanie nie tylko w dniu turnieju

Wszystkich rodziców

Do zobaczenia za rok

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [402]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Wyszukiwarka