dzisiaj: 1643, wczoraj: 6557
ogółem: 5 498 839

Niewykorzystane szanse

• autor: Tarnovianin09, 2019-06-08 13:11

Biało-czerwoni stworzyli kilkanaście doskonałych okazji na bramki, ale nie zdołali pokonać Łukasza Różańskiego.  Bramkarz Popradu zwycięsko wyszedł z kilku sytuacji sam na sam, bronił strzały z dystansu i z kilku metrów. Wybronił też rzut karny. Goście kilka minut po przerwie przeprowadzili dwie skuteczne akcje, które wystarczyły na zdobycie kompletu punktów.

"Zdecydowała rutyna zawodników Popradu. My mamy młody zespół, w pierwszym składzie wyszło kilku juniorów, więc pewnych rzeczy jeszcze na tę chwilę się nie przeskoczy. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji, jak na mecz z wiceliderem. Chłopaki zostawili dzisiaj dużo zdrowia i chcę im za to podziękować, bo gra w takim upale nie jest łatwa" – powiedział dla portalu NaszTarnów Wojciech Gucwa, grający trener Tarnovii.

Tarnovia - Poprad Muszyna 0:2 (0:0)

bramki: 0:1 T. Bomba (50'), 0:2 M. Orzechowski (52')

Tarnovia: S. Leśniak - Ł. Noga, T. Marut (54' Michał Baruch), M. Nowak (76'K. Kuczek), M. Sutkowski - P. Klich, D. Zaucha (46' W. Kuboń), M. Prokop, P. Dydyk  (54' B. Tokarczyk), W. Macior, R. Kozioł (46' P. Nowak)