dzisiaj: 1100, wczoraj: 1288
ogółem: 5 501 499

Wyjazdowy punkt z Orkanem

• autor: Tarnovianin09, 2019-06-01 20:39

Bramki Piotra Śmierciaka dla Orkana w pierwszej połowie i Patryka Dydyka dla Tarnovii w drugiej części meczu podzieliły punkami oba zespoły. Jest to czterdziesty punkt w tym sezonie dla biało-czerwonych, którzy po sobotnich meczach 28 kolejki zajmują siódme miejsce w tabeli 4 ligi. Nasi dzisiejsi rywale są na pozycji dziewiątej (38 pkt.).

W pierwszej części meczu Orkan prowadził grę i stworzył kilka sytuacji na gole. W roli głównej wystąpił Marcin Krywoborodenko, który jednak nie wykorzystał okazji bramkowych. Wynik otworzyli gospodarze po rzucie wolnym z 25 metra po lewej stronie bramki Tarnovii i celnej główce środkowego obrońcy Orkana, Piotra Śmierciaka. W ostatniej minucie przed gwizdkiem na przerwę, piłkarze ze Szczyrzyca nie wykorzystali sytuacji "sam na sam' (Michał Augustyn). Po zmianie stron role się odwróciły, tarnowianie stworzyli sobie więcej sytuacji na bramkę. Wykorzystali jedną w 55 minucie. Po szybko wyprowadzona kontrze lewą stroną, Patryk Klich obsłużył dokładnym podaniem Patryka Dydyka, który wyrównał stan meczu.

Orkan Szczyrzyc - Tarnovia  1:1 (1:0)

bramki: 1:0 P. Śmierciak (35'), 1:1 P. Dydyk (55')

Tarnovia: S. Leśniak - Ł. Noga, M. Nowak, M. Baruch, P. Nowak - P. Klich, W. Kuboń, M. Prokop, R. Kozioł , P. Dydyk (87' W. Gucwa) - K. Kuczek (46' M. Sutkowski)