Ważny komunikat! Finał pucharu TOZPN przy Bandrowskiego 9

• autor: Tarnovia / GKS Drwinia facebook, 2019-05-10 21:06

Mimo wcześniejszych doniesień finał pucharu odbędzie się 22 maja o godzinie 17:30 na stadionie przy ul. Bandrowskiego 9 w Tarnowie. Tłumaczymy dlaczego..

Gospodarzem meczu pucharowego jest drużyna, która w poprzednim sezonie plasowała się w niższej klasie rozgrywkowej lub zajmowała niższe miejsce w tabeli. W ubiegłym sezonie obie drużyny zdobyły 42 punkty. Ponadto oba mecze zakończyły się wynikami 0:0.

"Kawę na ławę" postawiła LKS "Olimpia" Pisarzowa  Drużyna również w ubiegłym sezonie zdobyła 42 punkty, więc o ustaleniu miejsc 9, 10, 11 zadecydowała tzw. mała tabela. W bezpośrednich meczach trzech drużyn GKS zdobił 8 pkt, Tarnovia 5 pkt a Olimpia 3 pkt. Tym sposobem drużyna z Tarnowa ostatecznie uplasowała się na niższym miejscu, które daje przywilej gry na własnym stadionie.

Jutro tj. sobota 11 maja natomiast obie drużyny zmierzą się w spotkaniu o "punkty". Będzie to doskonałą okazją na sprawdzenie obu drużyn własnych umiejętności przed pojedynkiem pucharowym.

Także już dzisiaj serdecznie zapraszamy na oba spotkania wszystkich kibiców na stadion przy Bandrowskiego 9!

...