Logowanie

Aktualno軼i

Wygrana w drugiej po這wie

• autor: Tarnovianin09, 2019-05-04 15:50

Bia這-czerwone przegrywa造 do przerwy dwoma bramkami. Po zmianie stron tarnowianki narzuci造 swoje warunki, strzelaj帷 trzy gole. Wynik meczu ustalony zosta w doliczonym czasie gry.

Zdj璚ia dzi瘯i uprzejmo軼i luksiary.futbolowo.pl Dzi瘯ujemy!

W 30 minucie by這 ju 2:0 dla radomskich gospody. Wynik otworzy豉 z rzutu wolnego Aleksandra Szyd這. Na 2:0 podwy窺zy豉 Monika Póciennik  trafiaj帷 z bliskiej odleg這軼i. Po zmianie stron tarnowianki ruszy造 do odrabiania strat. Gola kontaktowego zdoby豉 Karolina Sta鎱o nied逝go po wznowieniu. Na pi耩 minut przed up造wem regulaminowego czasu meczu,  Agnieszka Derus doprowadzi豉 do wyrównania strza貫m z bliskiej odleg這軼i. Bia這-czerwone, zwyci瘰kiego gola autorstwa  Karoliny Kopacz, zdoby造 w zamieszaniu podbramkowym tu przed ko鎍owym gwizdkiem

Sportowa Czwórka Radom - Tarnovia 2:3 (2:0)

bramki: 1:0 A. Szyd這 (7'), 2:0 M. Póciennik (30') - 2:1 K. Sta鎱o (47'), 2:2 A. Derus (85'), 2:3 K. Kopacz (90+5')

Tarnovia: P. Wo貫k, K. Sta鎱o, K. Piwowarczyk, K. Gajdur, G. G瑿ica, P. Wa豉szek, K. Trytek (K. Kopacz), G. Krawczyk (A. Drwal), N. Wzorek (A. Skrzyniarz), A. Derus, K. Bia這szewska