Z Limanovią w 21 kolejce IV ligi

• autor: Tarnovianin09, 2019-04-18 20:28

Limanovia, trzeci zespół w tabeli  będzie najbliższym rywalem Tarnovii. Limanowianie należą do czołówki ligowej od lat, również w tym sezonie walczą o prymat premiowany awansem. Tarnowianie w ostatnich meczach notują coraz wyższą pozycję w klasyfikacji punktowej i pora na potwierdzenie dobrej gry z najlepszymi.

Ostatnie wyniki meczów potwierdzają wysoką formę piłkarzy z Limanowej w rundzie wiosennej, a spore wrażenie wywołała wysoka wygrana z czwartą drużyną po 19 kolejkach Orkanem, aż 9:0. Pięć goli  w tym spotkaniu zanotował na swoim koncie napastnik trójkolorowych Hubert Pachowicz.

Tarnowianie w rundzie jesiennej stoczyli w Limanowej wyrównany pojedynek przegrywając 2:1 (bramka Marcela Nowaka dla Tarnovii). Dla biało-czerwonych runda wiosenna jest bardzo pomyślna i mamy nadzieję, że dobra dyspozycja potwierdzi się również po raz kolejny.

Tarnovia - Limanovia w Wielką Sobotę, 20 kwietnia o godz. 17:00, przy Bandrowskiego 9. Zapraszamy!