MKS Tarnovia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona informuje o działalności MKS Tarnovia w latach 2009-2020
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 8 gości

dzisiaj: 333, wczoraj: 815
ogółem: 4 983 812

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Wraca Liga!

  • autor: Tarnovianin09, 2019-03-14 12:42

Sobotnim wyjazdowym meczem z Okocimskim Brzesko 16 marca o godz. 14:00, biało-czerwoni rozpoczną rundę rewanżową sezonu 2018/19. Będzie to ważny mecz "o sześć punktów" ponieważ przy wyrównanym poziomie ligi  i niewielkiej różnicy w zdobyczach punktowych o miejscu w tabeli decyduje każdy zdobyty punkt.  W przerwie zimowej w kadra Tarnovii  została odmłodzona . Trener Wojciech Gucwa dołączył do zespołu dwóch młodych, ofensywnych zawodników i jednego doświadczonego obrońcę.

 W biało-czerwonych barwach na wiosnę nie zobaczymy dwójki pomocników: Kamila Wilka, który zamierza występować w Jutrzence Giebułtów oraz Rafała Kluski wypożyczonego na rundę wiosenną do Korony Niedzieliska. Grę w Tarnovii zakończył kapitan jedenastki z B9, najstarszy stażem piłkarz Tarnovii Tomasz Mikoś. 

Kadra powiększyła się o dwóch napastników: Karola Kuczka wypożyczonego z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza  i Kacpra Kijowskiego wychowanka Tarnovii, występującego do tej pory drużynę juniorów. Grupę kadrowiczów uzupełnił obrońca Michał Baruch, poprzednio występujący w Wolanii Wola Rzędzińska.,

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [253]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Wyszukiwarka