dzisiaj: 825, wczoraj: 1288
ogółem: 5 501 224

Rewia bramek z Sokołem

• autor: Tarnovianin09, 2019-03-03 19:09

Biało-czerwone urządziły swoim ligowym koleżankom z Sokoła Kolbuszowa pokazową lekcję futbolu w sparingowym pojedynku zagranym przy ul. Wojska Polskiego w Tarnowie. W pierwszej połowie meczu zupełnie zdominowały rywalki. Na przerwę schodziły z czterobramkową zaliczką, a po zmianie stron dorzuciły jeszcze dwa trafienia. Honorowego gola piłkarki Sokoła zdobyły w ostatnich sekundach spotkania. Klasą samą dla siebie była Katarzyna Białoszewska, zdobywczyni czterech bramek.

Tarnovia - Sokół Kolbuszowa 6:1 (4:0)

bramki: K. Białoszewska x4, K. Piwowarczyk, P. Wałaszek

Tarnovia: A. Kalita - K. Gajdur, K. Piwowarczyk, K. Stańdo, G. Gębica - N. Wzorek, A. Derus, P. Wałaszek, G. Krawczyk, K. Trytek - K. Białoszewska

Na zmianę wchodziły: G. Łucek, P. Wołek, A. Drwal, A. Skrzyniarz, K. Kopacz, E. Bojdo