Seniorki grają sparingi

• autor: Tarnovianin09, 2019-02-17 05:36

Po obozie w Żegocinie, przez ostatnie dwa tygodnie biało-czerwone zagrały trzy mecze sparingowe, w których odnotowały: zwycięstwo w Rzeszowie nad  pierwszoligową Resovią  2-1 po dwóch bramkach Katarzyny Białoszewskiej, wygraną 8-2 z drugoligową Starówķą Nowy Sącz, bramki: Katarzyny Białoszewskiej, Katarzyny Trytek, Karoliny Stańdo i Gabrieli Krawczyk, wyjazdową przegraną z mocnym, ekstraligowym GKS Katowice 1-2,  bramka Agnieszki Derus.

Przed ligą piłkarki Tarnovii zagrają jeszcze dwa spotkania kontrolne: 3 marca z Sokołem Kolbuszowa w Tarnowie (przewidywana godz. rozpoczęcia to 14:00 lub 16:00) i 10 marca z Football Success Academy  w Krakowie.

W spotkaniach sparingowych wystąpiła cała pierwszoligowa kadra: K. Gajdur, K. Stańdo, K. Piwowarczyk, A. Drwal, G. Krawczyk, A. Derus, G. Gębica, P. Wałaszek, A. Skrzyniarz, K. Białoszewska, A. Wzorek, P. Wołek, G. Łucek, K. Trytek, K. Kopacz, E. Bochenek, E. Bojdo. Nowymi twarzami w zespole są Natalia Wzorek z Tuchovii, Karolina Kopacz ze Szreniawy Nowy Wiśnicz i z drugiej naszej drużyny Ewelina Bojdo i Emilia Bochenek. W składzie zabrakło kontuzjowanej Aleksandry Kality, wypożyczonej do Prądniczanki Justyny Kapustki i Anny Nosal, która nie podjęła treningów.