Logowanie

Aktualności

Tarnovia w fazie pucharowej

• autor: Tarnovianin09, 2019-01-12 18:13

Drugi dzień Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu U-16 piłkarki Tarnovii rozpoczną od meczu ćwierćfinałowego ( niedziela 13 stycznia, godz.08:50, MUKS Praga Warszawa – Tarnovia ). Po pierwszym przegranym, o awansie do następnej rundy zadecydował drugi, wygrany mecz grupowy.

...Wyniki grupy D:

• Tarnovia  – Ząbkovia Ząbki 1:3 (1:2) bramka dla Tarnovii  Emilia Bochenek (3')
  • Bielawianka Bielawa – Ząbkovia Ząbki 3:4
  • Bielawianka Bielawa – Tarnovia 2:3 (1:2) bramki dla Tarnovii : Aleksandra Skrzyniarz(3'), Natalia Wzorek (7'), Gabriela Krawczyk (19'k.)

tabela grupowa (mecze-punkty-bramki):

• 1. Ząbkovia Ząbki         2 - 6 (7-4) (awans)

• 2. Tarnovia                    2 - 3 (4-5) (awans)

• 3. Bielawianka Bielawa 2 - 0 (5-6)

• W pierwszym spotkaniu grupowym rywalki zdominowały Tarnovię. Szybko objęły dwubramkową przewagę. Jeszcze przed przerwą biało-czerwone zdobyły gola kontaktowego, ale po zmianie stron do bramki trafiły tylko piłkarki z Ząbek. Drugie spotkanie trzymało w napięciu do ostatniego gwizdka. Tarnowianki na początku gry dwukrotnie trafiły do bramki Bielawianki. Przeciwniczki przed przerwą zdobyły gola kontaktowego, a po zmianie stron wyrównały. W ostatniej minucie przed końcem meczu  kapitan Tarnovii, Gabriela Krawczyk bramką z rzutu karnego ponownie wyprowadziła biało-czerwone na prowadzenie . Na sekundę przed upływem regulaminowego czasu gry, piłkarki z Bielawy nie wykorzystały szansy na wyrównanie z przedłużonego rzutu karnego, pewnie obronionego przez Wiktorię Neglarską.

• Tarnovia: Wktoria Neglarska (br.), Gabriela Krawczyk (kap.), Ewelina Bojdo, Emilia Bochenek, Aniela Drwal, Justyna Galus, Natalia Wzorek, Daria Nowak