XIII halowy turniej im. A. Barwińskiego 2018
Ładowanie...

Piłkarze wracają do zajęć

• autor: Tarnovianin09, 2019-01-07 17:42

W najbliższą środę (9 stycznia) piłkarze rozpoczną przygotowania do piłkarskiej wiosny 2019. Treningi w styczniu ( na sali,  boiskach przy Wojska Polskiego i Osiedlu Zielonym) prowadzić będą  klubowi szkoleniowcy, w zastępstwie za Wojciecha Gucwę. Trener przeszedł operację kolana w ubiegłym tygodniu i przebywa na zwolnieniu lekarskim. Życzymy Panie Wojtku dużo zdrowia i szybkiego powrotu!

W kadrze nie zaszły większe zmiany. Bartoszowi Tokarczykowi skończyło się półroczne wypożyczenie z Dunajca Zakliczyn i jego występy w Tarnovii są do uzgodnienia z zawodnikiem i macierzystym klubem. Z kadrą rozpoczynają  przygotowania nowi piłkarze: Krzysztof Żaba (środkowy pomocnik, poprzednio Ciężkowianka) oraz Radosław Samojeden (wychowanek Stali Mielec grający na pozycji obrońcy). W ubiegłym roku zagrał na wiosnę kilka sparingów z biało-czerwonymi., ale konieczność zabiegu i długa rehabilitacja uniemożliwiły mu grę w Tarnovii.

Na przełomie stycznia i lutego rozpoczną się gry kontrolne. Wstępnie zaplanowane jest 6-7 sprawdzianów. Pierwszy przewidziano na koniec stycznia (niedziela - 27/01), ale zarówno termin jak i przeciwnik wymagają potwierdzenia. W lutym sparingpartnerami w czterech grach będą: Wisłoka Dębica 02/02Błękitni Ropczyce (09/02 - Nieciecza, godz. do ustalenia), Rzemieślnik Pilzno (16. 02 - sobota - godz. 14:00 przy Wojska Polskiego w Tarnowie), Zorza Zaczarnie (23/02 o godz. 20:00 przy Wojska Polskiego),  W marcu piłkarze zagrają z Tuchovią (02/03 na nawierzchni trawiastej - godzina i miejsce do ustalenia) oraz w Dębicy z Igloopolem (09/03 - godzina do ustalenia).

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

MKS TarnoviaKS Watra Białka Tatrzańska
MKS Tarnovia 1:4 KS Watra Białka Tatrzańska