Logowanie

Aktualności

Liderki pokonane!

• autor: Tarnovianin09, 2018-11-04 15:36

Piłkarki Tarnovii pokonały Rolnika Głogówek  w wyjazdowym meczu 10 kolejki 1 ligi kobiet. Gole dla biało-czerwonych zdobyły Gabriela Krawczyk x 2 i Katarzyna Białoszewska.

Rolnik Biedrzychowice-Głogówek - Tarnovia 1:3 (1:2)

bramki: 0:1 K. Białoszewska (21'), 1:1 K. Ejzel (22'), 1:2 G. Krawczyk (33'k.), 1:3 G. Krawczyk (62')

Wynik otworzyła Katarzyna Białoszewska, która w 21 minucie wykorzystała prostopadłe podanie od Pauliny Wałaszek, minęła bramkarkę gospodyń i umieściła piłkę w bramce rywalek. Minutę później padło wyrównanie po kontrze. Wiktoria Aumiller podała do Kingi Ejzel, która z 4 metrów umieściła futbolówkę w siatce Tarnovii. W 33 minucie tarnowianki ponownie objęły prowadzenie po pewnie wykorzystanym rzucie karnym przez Gabrielę Krawczyk. Wynik ustalony został w drugiej części gry, a do bramki trafiła Gabriela Krawczyk uderzając z dystansu po długim rogu.

Tarnovia: A. Kalita - K. Piwowarczyk, K. Stańdo, A. Drwal, K. Gajdur, - G. Łucek (87'P. Wołek), G. Krawczyk, A. Derus, P. Wałaszek, K. Trytek (62'A. Skrzyniarz) - K. Białoszewska

A. Dubiel, I. Kujawska, M. Czekała (R) - K. Stańdo, K. Piwowarczyk, A. Derus (T)