Logowanie

Aktualności

Ostre strzelanie Tarnovianek w Krakowie

• autor: Tarnovianin09, 2018-10-27 18:06

Do przerwy trafiała dwa razy Katarzyna Białoszewska  po kontrach i asystach Aleksandry Skrzyniarz i Gabrieli Krawczyk. Po zmianie stron dwa razy do siatki trafiła z dystansu Gabriela Krawczyk (pierwszy raz po rzucie wolnym, drugi z akcji)

Wanda Kraków - Tarnovia 0:4 (0:2)

1:0 K. Białoszewska (3'), 2:0 K.Białoszewska (5'), 3:0 G. Krawczyk (70'), 4:0 G. Krawczyk (72')

Pierwsza bramka padła po zagraniu Aleksandry Skrzyniarz do Katarzyny Białoszewskiej już w 3 minucie gry. Po przyjęciu piłki Pani Katarzyna przymierzyła ze środka pola karnego i obok bramkarki umieściła piłkę w siatce. Drugą okazję na gola ta sama zawodniczka wykorzystała dwie minuty później, po składnej akcji i prostopadłym podaniu Gabrieli Krawczyk. Kolejne gole dla biało-czerwonych padły po przerwie. Tym razem Gabriela Krawczyk dwukrotnie wpisała się na listę strzelczyń, po raz pierwszy z rzutu wolnego podyktowanego z około 25 m, za faul na Agnieszce Derus. Chwilę potem trafiła ponownie, widząc zbyt dalekie wyjście bramkarki Wandy, mocnym uderzeniem pod poprzeczkę, nie dała jej szans do obrony.

Tarnovia: A. Kalita - A. Drwal, K. Piwowarczyk, K. Stańdo, K. Gajdur - A. Derus, A. Srzyniarz (82'P. Wołek), K. Trytek, G. Krawczyk (76'G. Łucek). G. Gębica - K. Białoszewska (66'P. Wałaszek)