O punkty z Dunajcem w Zakliczynie

• autor: Tarnovianin09, 2018-10-17 16:09

W najbliższą niedzielę 21 października piłkarzy Tarnovii czeka wyjazd do Zakliczyna, gdzie o godz. 15:00 zmierzą się z sąsiadem w tabeli, Dunajcem w 12 kolejce IV ligi. Obie jedenastki zajmują miejsca w dolnej części ligowych notowań, blisko strefy spadkowej. Będzie to  bardzo ważny mecz, a stawką awans do wyższej, bardziej bezpiecznej strefy w rozgrywkach.

Piłkarze beniaminka z Zakliczyna w jedenastu rozegranych dotąd meczach odnieśli 4 zwycięstwa (z Szaflarami 3:0, Watrą 3:1,Okocimskim 2:0 i ostatnio z Olimpią 4:1). Aż trzy zwycięstwa odnieśli na wyjeździe (z Szaflarami, Okocimskim i Olimpią). Przed własną publicznością wygrali tylko raz z Watrą i raz zremisowali z BKS-em (2:2). Najwięcej bo aż 6 razy schodzili z boiska pokonani (u siebie z Drwinią (0:1),Limanovią (0:2), Lubaniem (0:1) i na wyjeździe z Orkanem (2:4), Barciczanką (1:3), Popradem (1:3). Zgromadzili do tej pory 13 pkt, czyli o jeden punkt więcej od Tarnovii.

Jaka będzie różnica punktowa między oboma jedenastkami po 12 kolejkach? Przekonamy się już w najbliższe niedzielne popołudnie.

Zapraszamy kibiców do wsparcia biało-czerwonych w nieodległym Zakliczynie!