Porażka w Szaflarach

• autor: Tarnovianin09, 2018-10-12 18:51

Po wyrównanym spotkaniu, w którym tarnowianie zasłużyli przynajmniej na remis, beniaminek z Podhala zanotował na swoim koncie komplet punktów. W zespole Tarnovii, po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, wystąpił Kamil Wilk.

nowa-galeria-6764745.png nowa-galeria-6764746.png nowa-galeria-6764747.png

LKS Szaflary - Tarnovia 2:0 (1:0)

bramki: 1:0 F. Kamiński (39'), 2:0 K.Wojtanek (90')

Pierwsza połowa dla gospodarzy, którzy mieli kilka okazji bramkowych. Wykorzystali jedną, po uderzeniu Floriana Kamińskiego z narożnika pola karnego przy lewym słupku. Po zmianie stron  warunki gry zaczęli dyktować biało-czerwoni. W 50 minucie odnotowali najlepszą okazję na gola. Po dośrodkowaniu Rafała Kozioła, Sławomir Zubel uderzył głową na bramkę miejscowych . Bramkarz Szaflar odbił piłkę na słupek, a następnie złapał na linii bramkowej. Po godzinie gry tarnowianie wykonywali serię rzutów rożnych, ale piłka za każdym razem mijała bramkę Szaflar. W 75 min. Kamil Wilk z prawej strony spróbował przerzucić piłkę nad bramkarzem, ale Vasyl Zhuk końcami palców zdołał przerzucić futbolówkę nad poprzeczką. W ostatnich chwilach meczu błąd obrońców Tarnovii przy wyprowadzaniu piłki z pola karnego. Futbolówkę agresywnie przejął Patryk Kwiatek, podał do Krzysztofa Wojtanka, który ustalił wynik meczu.

Tarnovia: D. Kubik - Ł. Noga, M. Nowak, T. Mikoś (46'T. Marut), P. Nowak - P.Klich (65'R. Kluska), W. Kuboń (85' I. Król), W. Mącior, R. Kozioł, B. Tokarczyk (46'K. Wilk) - S. Zubel

kartki:  M. Pawlikowski, J. Gałdyn, F. Kamiński, P. Kwiatek (S) - W. Mącior (T)

Podziękowania za udostępnione zdjęcia dla Pana Michała Adamowskiego. Więcej na: http://www.adamowski.com.pl/galeria/2878