dzisiaj: 204, wczoraj: 1915

Patent na Drwinię

• autor: Tarnovianin09, 2018-10-06 16:35

Piłkarze Tarnovii przyzwyczaili kibiców do zdobyczy punktowych w Drwini. Po zwycięstwie i remisie w ostatnich sezonach dołączyli kolejny komplet punktów. Bramkę meczu zdobył Sławomir Zubel po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mateusza Prokopa.

Kluczem do sukcesu w meczu z Drwinią była skuteczna gra obronna całego zespołu. Gospodarze próbowali przebić się przez tarnowską obronę wrzutkami z obu stron pola karnego i strzałami z dystansu, ale bezskutecznie. Biało-czerwoni groźnie kontrowali i jeszcze trzykrotnie mogli podwyższyć rezultat, Patryk Klich w pierwszej połowie, a Bartosz Tokarczyk  i Wojciech Mącior po zmianie stron.

GKS Drwinia - Tarnovia 0:1 (0:1)

bramka: S. Zubel (24')

Tarnovia: D. Kubik - Ł. Noga, T. Marut, T. Mikoś, P. Nowak - P. Klich ( 64'P. Dydyk), W. Kuboń, W. Mącior (90+1'I. Król), M. Prokop (73'W. Gucwa), B. Tokarczyk (68'R. Kluska) - S. Zubel

kartki:   W. Tomala, T. Cygan (D) - Ł. Noga, D. Kubik (T)