Logowanie

Aktualności

Hat-trick Rafała Kozioła w Gromniku

• autor: Tarnovianin09, 2018-10-03 19:28

Piłkarze Tarnovii pokonali w Gromniku miejscowy GKS 4:2 i awansowali do IV rundy Pucharu Polski. W półfinale na szczeblu tarnowskiego OZPN wylosowany zostanie rywal spośród  zwycięzców III rundy: Dunajca Zakliczyn, Dunajca  Zbylitowska Góra i Metalu Tarnów.

Początek meczu dla biało-czerwonych, którzy kontrolowali przebieg wydarzeń na murawie i objęli dwubramkowe prowadzenie. Wynik otworzył Patryk Klich precyzyjnym trafieniem przy słupku, podwyższył Rafał Kozioł po indywidualnym rajdzie. Goście odpowiedzieli kilkoma kontrami, z których wykorzystali ostatnią tuż przed gwizdkiem na przerwę. Największe zagrożenie ze strony gospodarzy stwarzał oznaczony numerem 14 na koszulce Dariusz Bałut, który najpierw zdobył bramkę kontaktową, a po przerwie doprowadził do wyrównania. Końcówka meczu to popis Rafała Kozioła, który w ostatnich minutach trafił dwukrotnie do siatki rywali. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę.

GKS Gromnik - Tarnovia 2:4 (1:2)

bramki: 1:0 P. Klich (15'), 2:0 R. Kozioł (32'), 1:2 D. Bałut (45'), 2:2 D. Bałut (78') , 2:3 R. Kozioł (82'), 2:4 R. Kozioł (90'+2)

Tarnovia: S. Leśniak - Ł. Noga (60' M. Sutkowski), M. Nowak, T. Mikoś, K. Mącior - B. Tokarczyk (56' I. Król), W. Gucwa (46' T. Marut), M. Prokop (46'W. Mącior), R. Kluska, P. Klich (60'F. Herduś) - R. Kozioł