Rezerwy Sandecji na drodze "Tovii"

• autor: Tarnovia, 2018-09-29 11:00

W sobotę o godzinie 16 na stadionie przy ul Bandrowskiego 9 dojdzie do starcia w ramach 9 kolejki IV ligi wschodniej. Podopieczni Wojciecha Gucwy będą gościć przed własną publicznością rezerwy Sandecji Nowy Sącz.

Dotychczasowy dorobek punktowy rywali to 15 oczek. Początek sezonu rezerwy I ligowca zdecydowanie przespali ponieważ na samym początku rozgrywek doznali trzech porażek z rzędu. Teraz zdecydowanie widać że wrzucili "drugi bieg" i mają na swoim koncie serie pięciu meczów bez porażki co przełożyło się też na wysokie 4 miejsce w tabeli.

Tarnovianie z kolei mają niemoc punktową. Na swoim koncie mają zaledwie sześć punktów i zajmują dolne rejony tabeli. Patrząc jednak na to co pokazują "Biało-Czerwoni" jest nadzieja, że w końcu "odpalą" i zaczną seryjnie zdobywać punkty. Liczymy na to że to będzie już w spotkaniu sobotnim.

Zapraszamy wszystkich na to spotkanie!

...