Logowanie

Aktualności

Biało-czerwone znokautowały Dargfil w końcówce meczu

• autor: Tarnovianin09, 2018-09-12 19:44

Początek nie zapowiadał sukcesu w meczu 4 kolejki 1 ligi kobiet (grupa południowa). Przyjezdne dyktowały warunki gry, obejmując dwukrotnie dwubramkowe prowadzenie, które utrzymywały do ostatniego kwadransa spotkania. Do bramki zdobytej w pierwszej połowie, biało-czerwone dorzuciły jeszcze cztery w ostatnich 15 minutach meczu, zdobywając pierwszy komplet punktów w sezonie 2018/19.

Zapraszamy do fotogalerii z meczu z Dargfilem ( w zakładce najnowsza galeria, lub klikając zdjęcie w rozwinięciu )

W najbliższą sobotę 15 września o godz. 12:00, piłkarki Tarnovii wyjadą do Rzeszowa, gdzie zmierzą się w meczu 5 kolejki z wiceliderem Resovią.

Tarnovia - Dargfil Tomaszów Mazowiecki 5:3 (1:2)

bramki: 0:1 D. Dąbrowska (11'), 0:2 D. Dąbrowska (34'), 1:2 K. Białoszewska (44'), 1:3 A. Wójciak (57'), 2:3 K. Białoszewska (78'), 3:3 G. Gębica (85'), 4:3 A. Derus (89'), 5:3 P. Wołek (90+4)

Tarnovia: A. Kalita - K. Gajdur, K. Stańdo, A. Nosal (68'P. Wołek) - K. Piwowarczyk, A. Derus, K. Trytek (30'A. Drwal), P. Wałaszek, G. Gębica, J. Kapustka - K. Białoszewska

Gol Częstochowa - ROW Rybnik  26 września

Po czerech kolejkach Tarnovia zajmuje 7 miejsce (4 pkt.). Liderem tabeli jest Rekord Bielsko-Biała(10 pkt), który lepszym bilansem bramek wyprzedza Resovię