Mecze ligowe na wyjazdach

• autor: Tarnovianin09, 2018-09-06 20:10

W najbliższą sobotę, 8 września w 6 kolejce IV ligi piłkarze zagrają w Limanovią. W ubiegłej kolejce Limanovia pauzowała, bowiem mecz piątej kolejki z Orkanem zagra 24 października. Gospodarze sobotniego meczu zajmują 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. W obecnej rundzie limanowianie przegrali z beniaminkiem LKS Szaflary oraz wygrali trzy spotkana ( z BKS-em, Dunajcem i Olimpią Pisarzowa). Na własnym terenie są trudnym rywalem, zwykle punktującym rywali. Po dobrym meczu z Olimpią liczymy na powtórkę i korzystny rezultat Tarnovii.

Piłkarki w 3 kolejce jadą do Bielska-Białej aby zmierzyć się z Rekordem. Początek meczu 9 września o godz. 13:00. Piłkarki BTS-u po dwóch kolejkach zgromadziły 4 punkty (remis z Wandą w Krakowie i wygrana na inauguracje ligi z Sokołem Kolbuszowa). Tarnowianki na razie mają tylko jeden punkt z remisowej konfrontacji z Golem Częstochowa i niespodziewanej porażce na własnym terenie z ROW-em Rybnik. Piłkarkom życzymy dobrej formy strzeleckiej, jak w ostatnim meczu pucharowym.

Powodzenia!

...