dzisiaj: 804, wczoraj: 1915

Remis z Olimpią

• autor: Tarnovianin09, 2018-09-02 21:28

Biało-czerwoni przywożą punkt z konfrontacji z Olimpią w Pisarzowej po meczu, w którym byli stroną dyktującą warunki gry. Gospodarze odpowiadali kontrami, a najgroźniejszą okazała się jedna z pierwszych, która dała prowadzenie. Z kilkunastu okazji, goście wykorzystali tylko jedną, na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy meczu.

Wynik otworzył w 12 minucie Szymon Skrzypiec po akcji prawą stroną i wysokim lobem minął bramkarza Tarnovii umieszczając piłkę w siatce. Wyrównanie padło po dośrodkowaniu Patryka Dydyka (z lewej strony) i woleju Patryka Klicha (z prawej) w 43 minucie.

Zespół Tarnovii dopisuje punkt w swoim dorobku, po meczu z trudnym rywalem, dobrze zorganizowanym w obronie i potrafiącym groźnie skontrować. Olimpia mimo niskiej pozycji w tabeli (przegrane różnicą jednej bramki z Lubaniem, Barciczanką, Bocheńskim, Limanovią) nie jest łatwym dostarczycielem punktów i jeszcze może w obecnych rozgrywkach sprawić niejedną niespodziankę.

Olimpia Pisarzowa - Tarnovia 1:1 (1:1)

bramki: 1:0 S. Skrzypiec (12') - 1:1 Patryk Klich (43')

Tarnovia: D. Kubik - P. Nowak, M. Baruch, T. Mikoś, P. Dydyk - P. Klich (60' B. Tokarczyk), W. Kuboń, W. Mącior (76' Ł. Wilk), D. Zaucha (60' R. Kozioł), M. Prokop (88'M. Nowak) - S. Zubel

ŻÓŁTE KARTKI: P. Oleksy, K. Mirek, S. Skrzypiec, P. bochniarz (O) -  R. Kozioł (T)