Rybniczanki wywiozły punkty z Tarnowa

• autor: Tarnovianin09, 2018-08-26 18:30

Biało-czerwone rozpoczynają ligę od przegranej z ROW-em Rybnik. Przyjezdne postawiły twarde warunki, grały wysokim pressingiem i wyprowadzały dobrze zorganizowane kontry. Rozpracowały mocne strony Tarnovii i zagrały konsekwentnie taktycznie, strzelając dwie bramki przy jednej Tarnovii.

Rybniczanki objęły prowadzenie po rzucie rożnym w 43 minucie, po którym w zamieszaniu podbramkowym Edyta Botor wepchnęła piłkę do siatki z bliskiej odległości. Piłkarki ROW-u mogły wyjść na prowadzeni już sześć minut wcześniej, ale tarnowiankom udało się wybić piłkę z linii bramkowej. Po zmianie stron piłkarki Tarnovii ruszyły do odrabiania strat, chociaż tuż po wznowieniu ROW miał sytuację sam na sam, wybronioną przez Aleksandrę Kalitę. W 60 minucie padło wyrównanie, kiedy to Katarzyna Białoszewska wykorzystała prostopadłe podanie ze środka boiska. Na kwadrans przed końcem meczu Anna Sroka zdecydowała się na uderzenie w kierunku  bramki Tarnovii, a wolno toczącej się piłki nie zdołały wybić ani bramkarka, ani zawodniczki bloku defensywnego.

Już w najbliższą niedzielę, 2 września  Tranovia zagra zaległe spotkanie pierwszej kolejki w Częstochowie z Golem, a tydzień później w Bielsku-Białej z Rekordem w kolejce numer trzy.

Tarnovia - ROW Rybnik 1:2 (0:1)

bramki: 0:1 E. Botor(43'), 1:1 Katarzyna Białoszewska (60'), 1:2 Anna Sroka (76')

Tarnovia: A. Kalita - K. Gajdur, K. Piwowarczyk, K. Stańdo, A. Nosal (60' A. Drwal) - A. Derus, P. Wałaszek, G. Krawczyk (70'G. Łucek), G. Gębica, J. Kapustka (60' K. Trytek) - K. Białoszewska

ŻÓŁTE KARTKI: K. Piwowarczyk (T) - K. Fuchs (R)

autor: bialy2860 2018-08-27 08:20:02

Profil bialy2860 w Futbolowo Z całym szacunkiem ale im więcej trenerów tym gorzej wygląda gra Tovi. Przyszedł nowy trener, pozmieniał pozycje zawodniczkom i nie ma żadnego pomysłu na grę. Przy pani trener Tovia wygrywała praktycznie wszystko więc po co było zmieniać coś co dobrze funkcjonuje. Obecnie gra drużyny wygląda tragicznie i było to widać już w sparingach

autor: ftb2user_1535392512. 2018-08-27 20:04:00

Profil ftb2user_1535392512. w Futbolowo Bardzo źle wyglądała gra Tovi, wyglądało to jakby ktoś nam pozamieniał dziewczyny, brak środka pola i obrony. Za dużo kombinacji za mało gry. Jeżeli chcecie cos ugrać to lepiej wrócić do czegoś co jest sprawdzone i działa dobrze.