dzisiaj: 140, wczoraj: 811
ogółem: 5 482 865

Bez powodzenia z BKS-em

• autor: Tarnovianin09, 2018-08-25 19:45

Biało-czerwoni szybko otworzyli wynik meczu. W 11 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony i celnej główce Sławomira Zubela objęli prowadzenie. W drugiej części pierwszej i na początku drugiej połowy to goście dyktowali warunki gry. Do przerwy Bocheński wyrównał, a po zmianie stron  zdobył jeszcze dwa gole, które zapewniły zwycięstwo bochnianom.

Tarnowianie odzyskali inicjatywę dopiero pod koniec spotkania. Mimo, że grali w osłabieniu od 78 minuty (druga żółta Marcela Nowaka), dążyli do wyrównania. Stworzyli kilka okazji bramkowych, ale piłka drogę do siatki znalazła tylko raz, po błędzie obrońcy z Bochni.

Tarnovia - Bocheński KS 2:3 (1:1)

bramki:1:0 S. Zubel(11'), 1:1 E.Świętek(34'), 1:2 D.Juszczak(57'), 1:3 M. Rogóż (71'),

2:3 (84' Marcin Motak sam.bramka BKS)

Tarnovia: D. Kubik - W. Gucwa (60'T. Mikoś), M. Baruch, M. Nowak, P. Nowak - B. Tokarczyk (46' P. Klich), Ł. Wilk (67' R. Kluska), M. Prokop, W. Kuboń, P. Dydyk (76'M. Sutkowski) - S. Zubel

ŻÓŁTE KARTKI: M. Nowak x2 (T) - K. Kłusek, E. Świętek, D. Juszczak(B)

CZERWONa KARTKa: M. Nowak -78' - za dwie żółte{T)

SĘDZIA: Krzysztof Budnik {Nowy Sącz)