O punkty z Bocheńskim

• autor: Tarnovianin09, 2018-08-21 12:23

W czwartej kolejce IV ligi, biało-czerwoni rywalizować będą o punkty z Bocheńskim KS. Drużyna z Bochni to jednak inny zespół, niż ten jaki znamy z ubiegłego sezonu. BKS opuściło kilku doświadczonych piłkarzy, a najbardziej osłabiona jest linia pomocy. Były lider środka pola BKS-u Grzegorz Marszalik (13 bramek i kilkanaście asyst w ubiegłym sezonie) występuje aktualnie w Hutniku Kraków.

Tarnovia - Bocheński KS

sobota - 25 sierpnia, godz. 14:00 - stadion Tarnovii

Zapraszamy!

Miejsce doświadczonych zajęli młodzi piłkarze, głównie wychowankowie. Istotna zmiana nastąpiła w sztabie szkoleniowym. Dotychczasowego pierwszego trenera Janusza Piątka, który przeniósł się do Białki Tatrzańskiej, zastąpił Jerzy Kowalik, były ekstraklasowy piłkarz Wisły Kraków czy Szombierek Bytom. Jako trener prowadził m in. Zagłębie Sosnowiec, Polonię Warszawa, a ostatnio trzecioligową MKS Trzebinię.

Pierwsze punkty piłkarze z Bochni zaliczyli w poprzedniej, trzeciej kolejce. Na własnym terenie dość szczęśliwie pokonali Olimpię Pisarzowa 3:2, a komplet punktów zawdzięczają bramce Daniela Bukowca w doliczonym czasie gry (95'). Grający z numerem "4 " D. Bukowiec zanotował w tym meczu dublet, a na listę strzelców wpisał się jeszcze Dominik Juszczak, grający z  siódemką na koszulce.

Po trzech kolejkach Bocheński zajmuje 13 miejsce (3 pkt.), a Tarnovia jest dziewiąta (4 pkt.). Między obu zespołami jest więc niewielka różnica punktowa, ale liczymy, że po sobotnim meczu powiększy się na korzyść Tarnovii.

Zapraszamy na mecz w sobotę, 25 sierpnia o godz. 14:00 - stadion Tarnovii .