Kolejne trzy punkty lidera

• autor: Tarnovianin09, 2018-08-17 22:05

Piłkarze z Barcic pokonali na własnym terenie Tarnovię w meczu trzeciej kolejki. Pierwsze dwie bramki padły po zbyt krótkim wybiciu piłki z pola karnego, najpierw bramkarza, potem obrońców. Za pierwszym razem piłka trafiła do Marka Maślejaka, za drugim do Józefa Piwowarczyka, którzy dali Barciczance dwubramkowe prowadzenie. Trzeci gol padł po szybkiej kontrze lewa stroną i dokładnym podaniu do Marka Maślejaka, który ustalił wynik meczu.

Barciczanka Barcice - Tarnovia 3:0 (1:0)

bramki 1:0 - M. Maślejak (25'), 2:0 - J. Piwowarczyk (55'), 3:0 - M. Maślejak (83')

Tarnovia: S. Leśniak - W. Gucwa (73' M. Sutkowski), M. Nowak, T. Mikoś, P. Nowak (76' K. Mącior) - R. Kluska (58' P. Klich), W. Kuboń, W. Mącior (69' D. Zaucha), M. Prokop, P. Dydyk (58' B. Tokarczyk) - S. Zubel

ŻÓŁTE KARTKI: P. Pastuszak, D. Basta (B) - W. Gucwa, M. Sutkowski (T)