Sparing #4 z Rylovią

• autor: Tarnovianin09, 2018-07-25 15:03

Na półmetku przygotowań biało-czerwoni zagrali towarzysko (boczne boisko Tarnovii ) z reprezentantem klasy okręgowej Rylovią Rylowa. Wynik korzystny dla gości 1:2 (1:0). Bramkę dla Tarnovii w pierwszej połowie uzyskał Rafał Kozioł z rzutu karnego (32').

Tarnovia rozpoczęła sparing w składzie: S. Leśniak - F. Tryba, T. Marut, M. Baruch, T. Mikoś - R. Kozioł, Ł. Wilk, W. Mącior, P. Dydyk - B. Tokarczyk, S. Zubel. Po przerwie zagrali wszyscy obecni piłkarze m. in. M. Sutkowski,B. Wojcieszek, W. Kuboń, Ł. Smołkowicz, K. Zacharek oraz testowani.

"Dzisiaj zagraliśmy na dwie jedenastki. Dużo zmian, próbujemy chłopaków młodszych, którzy zgłosili się grać u nas, ciężko to tak w parę dni poukładać. Na razie gra jest szarpana, brakuje zgrania, zawodnicy bazują na indywidualnych umiejętnościach.  Mecz był wyrównany, wygrali oni, ale my również mieliśmy swoje sytuacje  bramkowe. W drugiej połowie bramki dla nich padły po naszych błędach indywidualnych, aczkolwiek sparing oceniam bardzo pozytywnie." – podsumował trener Wojciech Gucwa.