dzisiaj: 827, wczoraj: 1915

Przegrana z Igloopolem w sparingu # 3

• autor: Tarnovianin09, 2018-07-21 20:23

W trzecim meczu kontrolnym biało-czerwoni przegrali w Dębicy z Iglopolem 3:2 (1:0). Bramki dla Tarnovii zdobyli Wojciech Żelek (55') i Filip Herduś (82'). Dla Igloopolu bramki padły po stałych fragmentach gry w 16' po rzucie rożnym, z rzutu karnego (75') oraz po kontrze w ostatnich sekundach meczu. Ostatnia bramka dla gospodarzy padła w kontrowersyjnej sytuacji, po zderzeniu się głowami napastnika Igloopolu i bramkarza Tarnovii, a piłka wpadła do siatki.  Zawody zostały w tym momencie zakończone. Po meczu okazało się, że sędzia bramkę dla Igloopolu uznał.

Tarnowianie mogli rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść ale z kilku okazji Rafał Kozioł uderzył w poprzeczkę (10'), Bartłomiej Wojcieszek (27') i Rafał Kozioł (55') trafili do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego . W 48' biało-czerwoni nie wykorzystali rzutu karnego.

Tarnovia: S. Leśniak - F. Tryba (M. Sutkowski), M. Baruch, T. Marut ,T. Mikoś (K. Zacharek) - R. Kozioł (F. Herduś), Ł. Wilk (D. Zaucha), W. Mącior, R. Kluska (K. Mącior), B. Tokarczyk (W. Żelek) - B. Wojcieszek